Kurumsal

İnşaat sektörünün çeşitli iş kollarında 1979'dan bu yana hizmet veren Görgülü Grup, başarılı geçmişiyle Konya’nın önde gelen inşaat grupları arasında yer almakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Yıllar içerisinde edindiği bilgi, birikim ve tecrübelerini 2010 yılı itibariyle kendi yaptığı inşalara aktararak geleceğin yaşam alanlarını oluşturmak üzere yola çıkmış olan Görgülü Grup; İnşaat- taahhüt, gayrimenkul ve yapı sektörlerinde hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Mehmet & Mustafa Görgülü tarafından küçük bir marangoz atölyesinde başlayan hikayemiz, zamanla çeşitli iş kollarından oluşumlarla gücüne güç katmış ve günümüzde sağlam temellere imzasını atmakta, farklı projeleriyle bizlere mutlu gelecekler sunmaktadır. 

Değerlerimiz

Görgülü Grup’un hedefi, başarılarını sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımaktır. Bunu hedeflerken de ticaret yaptığı tedarikçileri ve müşterileri ile kısa süreli bir ticaret değil, karşılıklı güven ilişkisine dayanan uzun soluklu bir ticaret ve ticaretle gelişen dostluk bağı kurmayı amaçlamaktadır.

Görgülü Grup, değişime uyum sağlayarak insanların yaşamını kolaylaştıran, hayatlarının büyük bir bölümünü geçirdikleri yapıları en işlevsel şekilde tasarlayarak, mutlu ve huzurlu olabilecekleri yaşam alanları oluşturmayı gaye edinmişlerdir.

Misyonumuz

Hızla değişen dünyanın hızını en yakından takip eden sektörlerden olan inşaat sektöründe faaliyet gösteren Görgülü Grup’un misyonu, kaliteden ödün vermeden, faaliyet gösterdiği şehirlere çağdaş projeleri ile değer katmaktır. İnsana verdiği önemle bir konutun ötesinde konforlu, kaliteli yaşam biçimi sunmaktır.

Vizyonumuz

Geçmişten aldığı tecrübe, bilgi ve birikimi ile ticari itibarını birleştirmenin yanında, sektördeki hızlı değişimleri takip ederek bu teknolojiyi ürettiği konutlarda kullanmak, gelişime açık kadrosunun sürekli kendini yenilemesine ve ilerlemesine yönelik destek vererek dinamik yapısı ile sektörünün öncü ve vazgeçilmez firmalarından biri olmaktır.

Başlık Türü Görüntüle İndir
Logo pdf