Antalya Fashion Week, Görgülü Grup Sponsorluğuyla Gerçekleşti

Görgülü Grup resmi sponsorluğunda, Emy Organizasyon & Ajans’ın düzenlediği, Muratpaşa Belediyesi’nin destek sponsoru olduğu Fashion Week’e, Antalyalı modaseverlerin yoğun ilgisiyle
start verildi. 

7 koleksiyonun görücüye çıktığı 2 günde, sektörlere yönelik workshoplar ilgi gördü.

Birinci günün ayakta alkışlanan koleksiyon, Cezayirli konuk modacı Mohamed Mehaoudi'nin oldu.
Ülkesine etnik desenleri ve tarzı ile Sahra Çölü'nden esinlendiği ‘’Afrika’’ koleksiyonu ile Antalyalılardan tam not aldı.
Aynı gün Jabo Wedding House ve Argento markaları ilkbahar-yaz koleksiyonu ile podyuma çıktı.
İkinci gün podyuma çıkan kadın tasarımcılar 8 Mart - Dünya Kadınlar Günü için mesajlar verdi.

İkinci gün Elif Uysal’ın beyaz ve ay gri kullandığı koleksiyon ile başladı. Burcu Kandemir ‘’ Sen kadınsın, her şeyi başarabilirsin’’ diyerek güzelliğin önüne geçmeyecek ve onu tamamlayacak tasarımlar ile koleksiyonunu tanıttı.

Manolya Ülkü ikinci güne sanatsal defilesi ile damga vurdu. Dünyada ilk kez yaşayan bir ressamın tabloları giydirilebilir sanata dönüştürüldü. Ressam Derya Yıldız defileyi ön sıradan izledi. Ve Manolya Ülkü finalde "Kadın sanattır" dedi.

Antalya Fashion Week’in final defilesinde Güler Baysal‘ın koleksiyonu 'Melankoli' podyumdaydı. Günümüz kargaşasında zamansızlığa selam veren kadın ve erkek koleksiyonunun parçalarının tamamı üstün dikiş tekniği ‘’Haute Couture’’ ile tasarlandı.

Bilgi Almak İster Misiniz?

Success! Your VIP request has been sent to us.
Error! There was an error sending your VIP request.